|   Motolinia: 725 593 769   |  Gadu-gadu:  536195   |   Email: sklep@motocyklove.pl   |   Formularz kontaktowy   |  

Producenci

Reklamacje i zwroty

1.Zwroty

Jesteśmy przekonani o wysokiej jakości oferowanych produktów, jednak w trosce o pełną Państwa satysfakcję z zakupów w naszym sklepie informujemy, że istnieje możliwość zwrotu zamówionego towaru na warunkach określonych w ustawie z dnia 02.03.2000 r. (Ustawa o ochronie niektórych praw konsumentów oraz odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny - Dz.U.00.22.271) w ciągu 7 dni od daty doręczenia przesyłki.

2. Wymiana

Jeżeli zakupiony u nas produkt nie pasuje, jest za mały, bądź za duży, lub nie pasuję do motocykla istnieje możliwość wymiany go na inny, odpowiedni i zgodny z oczekiwaniami. W przypadku braku artykułu na stanie magazynowym zastrzegamy sobie prawo do wydłużenia terminu wymiany.

3. Reklamacje

Każdy sprzedawany przez nas produkt jest objęty odpowiednim czasem gwarancji zgodnie z zaleceniami producenta. Podstawą przyjęcia produktu do reklamacji jest jego dowód zakupu w naszym sklepie. Reklamację rozpatrywane są przez nasz obsługę naszego sklepu, lub wysyłane do producenta. W zależności od tego, Klient informowany jest o wyniku reklamacji do 14 dni od momentu otrzymania przez nas towaru reklamacyjnego. W skutek wyniku reklamacji, Klientowi może zostać zwrócona cała suma za produkt/y (+koszty przesyłki do nas), wymieniony towar na nowy, lub w skutek negatywnego wyniku odesłanie tego samego produktu do Klienta na Jego koszt.

Wszystkie koszty wysyłki związane z powyższymi pokrywa Klient. Nie przyjmujemy przesyłek na nasz koszt (pobraniowych i.t.p) bez wcześniejszych ustaleń.

W przypadku zwrotu, wymiany czy reklamacji prosimy o kontakt z nami:
sklep@motocyklove.pl
Tel.: 725 593 769 lub 782 153 150


Wszelkie nazwy i znaki towarowe nienależące do firmy Motocyklove.pl mogą być znakami towarowymi i/lub zastrzeżonymi znakami towarowymi odpowiednich firm i zostały użyte jedynie w celach informacyjnych.

Projekt graficzny i wdrożenie www.Krud.IT
Sklep internetowy Shoper.pl